Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOAN MIRO, (1893-1983): efter, Komposition, ur "Derrière le Miroir", osignerad, färglitografi, ca 36x26 cm
LITTERATUR: Mourlot 365
ej examinerad ur ram
896355
2021-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här