Öronlappsfåtöljer engelsk stil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, djuphäftad läderklädsel, pärlspik, sitthöjd ca 40, rygghöjd 99 cm

Bruksslitage, repor, stötskador

896371

2021-03-30