Stockholm från Mälaren

Stockholm från Mälaren
Stockholm från Mälaren
Stockholm från Mälaren
Stockholm från Mälaren

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOCKHOLM, Stockholm från Mälaren, kolorerad litografi, P. B. Eklunds förlag/ Central-Tryckeriet, ca 1870-tal, ca 445x730 mm. Ramad.

Något veck.

896395

2021-04-05