Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1930-tal, möjligen Otto Schulz, Boet Göteborg, dragknoppar i tenn, invändigt med hyllplan, höjd 175, 115x54 cm
Topp med fuktskada, slitage, saknar nyckel
896398
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här