Affisch Skridskotävlingar Lindesberg 1930-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AFFISCH - SKRIDSKOR. Skridskotävlingar. Svenska Kamrat-Mästerskapen. Konst- och hastighetsåkning på skridskor i Lindesberg. Söndagen den 10 mars. Oriel Blombergs boktryckeri A.B. Lindesberg. 1930-tal.
Litografisk affisch i färg. Ca 865x595 mm.
Några veck.
896400
2021-04-05