Affisch Skridskotävlingar Lindesberg 1930-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AFFISCH - SKRIDSKOR. Skridskotävlingar. Svenska Kamrat-Mästerskapen. Konst- och hastighetsåkning på skridskor i Lindesberg. Söndagen den 10 mars. Oriel Blombergs boktryckeri A.B. Lindesberg. 1930-tal.
Litografisk affisch i färg. Ca 865x595 mm.

Några veck.

896400

2021-04-05