Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS NORRMAN (1915-1979) olja på pannå, kvinna med gitarr, signerad Lars Norrman Mexiko, olja på pannå, ca 60x49 cm
896407
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här