Oscar Reuterswärd

Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): "Perspective japonaise nr 360 Kaa", signerad Oscar Reuterswärd, akvarell och tusch, bladmått 41x31 cm

896411

2021-03-28