Sven Olof Rosén oljemålning

Sven Olof Rosén oljemålning
Sven Olof Rosén oljemålning
Sven Olof Rosén oljemålning
Sven Olof Rosén oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

SVEN OLOF ROSÉN (1908-1982): Motiv från Stockholm, signerad samt daterd 50, olja på pannå, ca 61x43 cm

896417

2021-03-30