Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONICA BACKSTRÖM (född 1939), skulptur, glas, Kosta Boda, signerad M Backström, numrerad 7090354, höjd inkl. sockel 30 cm
896420
2021-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här