Monica Backström skulptur

Monica Backström skulptur
Monica Backström skulptur
Monica Backström skulptur
Monica Backström skulptur
Monica Backström skulptur
Monica Backström skulptur
Monica Backström skulptur
Monica Backström skulptur
Monica Backström skulptur
Monica Backström skulptur
Monica Backström skulptur
Monica Backström skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONICA BACKSTRÖM (född 1939), skulptur, glas, Kosta Boda, signerad M Backström, numrerad 7090354, höjd inkl. sockel 30 cm

896420

2021-03-28