Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800/1900-tal, skuren dekor, fanéri mahogny, massiv valnöt, monterbart i 7 delar, facettslipat glas, höjd ca 253 samt 138x93 cm

Kröndekoren lagad, dekorbortfall, fanérresningar, bruks och åldersrelaterat slitage

896427

2021-03-30