Vitrinskåp
Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800/1900-tal, skuren dekor, fanéri mahogny, massiv valnöt, monterbart i 7 delar, facettslipat glas, höjd ca 253 samt 138x93 cm
Kröndekoren lagad, dekorbortfall, fanérresningar, bruks och åldersrelaterat slitage
896427
2021-03-30