Karmstol Senempire

Karmstol Senempire
Karmstol Senempire
Karmstol Senempire
Karmstol Senempire
Karmstol Senempire
Karmstol Senempire
Karmstol Senempire
Karmstol Senempire

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

KARMSTOL, Senempire, mahognyfaner, bredd 56 cm, höjd 90 cm, sitthöjd 44 cm, sent 1800-tal.

Slitage, fanerskador, slitet tyg.

896449

2021-03-31