Lieovore Altherr Molina ´´Catifa 46´´ stolar
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LIEVORE ALTHERR MOLINA, ´´Catifa 46´´ stolar, 4 st, samtida, Arper, Italien, vita sitsar med grönfärgad baksida, polypropen, med förkromade metall ben, märkta, sitthöjd ca 45 cm
Skador: Bruksslitage, smärre märken
896451
2021-03-30