Lieovore Altherr Molina ´´Catifa 46´´ stolar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LIEVORE ALTHERR MOLINA, ´´Catifa 46´´ stolar, 4 st, samtida, Arper, Italien, vita sitsar med grönfärgad baksida, polypropen, med förkromade metall ben, märkta, sitthöjd ca 45 cm

Skador: Bruksslitage, smärre märken

896451

2021-03-30