Poslinsdockor 6 st

Poslinsdockor 6 st
Poslinsdockor 6 st
Poslinsdockor 6 st
Poslinsdockor 6 st
Poslinsdockor 6 st
Poslinsdockor 6 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

DOCKOR, 1900-tal, 6 st, biskviporslin, höjd ca 25-43 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

896461

2021-03-30