Stolar 4 st tigrar
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, senare omgjorda, fast stoppade sitsar, mönstrad textil med motiv av tigrar, sitthöjd ca 47, rygghöjd ca 90 cm
Smärre slitage, senare tillkommen klädsel
896467
2021-03-30