Stolar 4 st tigrar

Stolar 4 st tigrar
Stolar 4 st tigrar
Stolar 4 st tigrar
Stolar 4 st tigrar
Stolar 4 st tigrar
Stolar 4 st tigrar
Stolar 4 st tigrar
Stolar 4 st tigrar
Stolar 4 st tigrar
Stolar 4 st tigrar
Stolar 4 st tigrar
Stolar 4 st tigrar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, senare omgjorda, fast stoppade sitsar, mönstrad textil med motiv av tigrar, sitthöjd ca 47, rygghöjd ca 90 cm

Smärre slitage, senare tillkommen klädsel

896467

2021-03-30