Björn Rönnquist oljemålning

Björn Rönnquist oljemålning
Björn Rönnquist oljemålning
Björn Rönnquist oljemålning
Björn Rönnquist oljemålning
Björn Rönnquist oljemålning
Björn Rönnquist oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN RÖNNQUIST (1948-2005): "Coralita Beach", signerad Rönnquist, olja på duk, ca 61x50 cm

Smärre fläck med färgbortfall

896472

2021-03-31