Klubbat för:
280 EUR
Utropspris
350 EUR
ALVAR AALTO, BORD, 1950/60-tal, lackad furu, holkben HL1, längd 122 cm, bredd 76 cm, höjd 70,5 cm.
Lätt bruksslitage
896484
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här