Alvar Aalto furu fanerat bord

Alvar Aalto furu fanerat bord
Alvar Aalto furu fanerat bord
Alvar Aalto furu fanerat bord
Alvar Aalto furu fanerat bord
Alvar Aalto furu fanerat bord
Alvar Aalto furu fanerat bord

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

350 EUR

ALVAR AALTO, BORD, 1950/60-tal, lackad furu, holkben HL1, längd 122 cm, bredd 76 cm, höjd 70,5 cm.

Lätt bruksslitage

896484

2021-04-18