Smycken silver
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RINGAR, 7 st., bl a med stenar, ARMBAND, 6 st., HALSKEDJOR, 6 st., HÄNGEN, 4 st., silver/sterlingsilver
Kuntoraportti
Slitage, skador
896516
Päivämäärä:
2021-03-31