Smycken silver

Smycken silver
Smycken silver
Smycken silver
Smycken silver
Smycken silver
Smycken silver

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RINGAR, 7 st., bl a med stenar, ARMBAND, 6 st., HALSKEDJOR, 6 st., HÄNGEN, 4 st., silver/sterlingsilver

Kuntoraportti

Slitage, skador

896516

Päivämäärä:

2021-03-31