Erik Jörgensen stolar Rondo

Erik Jörgensen stolar Rondo
Erik Jörgensen stolar Rondo
Erik Jörgensen stolar Rondo
Erik Jörgensen stolar Rondo
Erik Jörgensen stolar Rondo
Erik Jörgensen stolar Rondo
Erik Jörgensen stolar Rondo
Erik Jörgensen stolar Rondo

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK JØRGENSEN, stolar, 6 st, "Rondo", Danerka, formpressad sits, förkromade ben, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, repor, träbortfall

896520

2021-03-31