Adam Saks färgetsning

Adam Saks färgetsning
Adam Saks färgetsning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ADAM SAKS (född 1974): Komposition, signerad och daterad Saks 2017, EA, färgetsning, bildmått 42x29,5 cm

Kuntoraportti

896521

Päivämäärä:

2021-03-31