Alexandre Fassianos

Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Figurkomposition, signerad A Fassianos, numrerad 5/25, färglitografi, ca 54x68 cm,

896538

2021-03-31