Fredrik Lindqvist färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDRIK LINDQVIST(1968): "Fluga", signerad och numrerad Fredrik Lindqvist, 13/25, färglitografi, bladmått 54x39,5 cm

896539

2021-03-31