Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BRICKBORD, aluminium, trä, modern tillverkning, 59x48, höjd ca 62 cm

Repor, slitage

896541

2021-03-30