Paraplyställ funkis

Paraplyställ funkis
Paraplyställ funkis
Paraplyställ funkis
Paraplyställ funkis

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARAPLYSTÄLL, funkis, ca 1930-tal, metall och fot i järn, höjd ca 47, 49x14 cm

Smärre bruk och åldersrelaterat slitage

896544

2021-04-02