Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CHRISTIAN TANGØ (Danmark, född 1959): Diptyk (2), signerad och daterad 04, akryl på duk, 100x80 cm vardera
896547
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här