Klubbat för:
6 600 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
CHRISTIAN TANGØ (Danmark, född 1959): Diptyk (2), signerad och daterad 04, akryl på duk, 100x80 cm vardera
Zustandsbeschreibung
896547
2021-03-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner