Adam Saks färgetsning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ADAM SAKS (född 1974): Komposition, signerad och daterad Saks 2017, EA, färgetsning, bildmått 42x29,5 cm
Kuntoraportti
896574
Päivämäärä:
2021-03-31