Claus Carstensen

Claus Carstensen
Claus Carstensen
Claus Carstensen
Claus Carstensen

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CLAUS CARSTENSEN (Danmark, född 1957): Komposition med cirklar, signerad a tergo, blandteknik på papper lagd på duk, ca 220x139 cm

Smärre yt och kantskador

896578

2021-03-30