Soffbord / matbord

Soffbord / matbord
Soffbord / matbord
Soffbord / matbord
Soffbord / matbord
Soffbord / matbord
Soffbord / matbord
Soffbord / matbord
Soffbord / matbord
Soffbord / matbord
Soffbord / matbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD / MATBORD, 1900-talets mitt, höj- och sänkbar bordskiva med två utdragbara sidor, teak, höjd ca 56, 45x60, utdrag 2x26 cm

Åldersrelaterat slitage, ställvis repor och stötmärken,

896591

2021-03-30