Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER (2) 1 par, jugend, tidigt 1900-tal, ek, stoppade samt klädda i rött skinn, pärlspikade, sitthöjd ca 47 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

896594

2021-03-30