ERIK WÖRTZ
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK WÖRTZ, "Lena", stolar, 6 st, för IKEA, omkring 1970-tal, lackerade i mörkblått, sitthöjd ca 45 cm
Ställvist kraftigt bruksslitgae med flagnad färg samt slitage vid sitsar varav 1 med kraftigt slitge vid sits
896613
2021-03-30