Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÖREMÅL i tenn, 5 dlr, stop, skål samt 3 fat, 1700 och 1800-tal, några med gravyr, stopets höjd ca 19, största fatets diameter 30 cm
Bucklor, omfattand ebruks och åldersrelaterat slitage
896621
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här