Föremål i tenn

Föremål i tenn
Föremål i tenn
Föremål i tenn
Föremål i tenn
Föremål i tenn
Föremål i tenn
Föremål i tenn
Föremål i tenn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÖREMÅL i tenn, 5 dlr, stop, skål samt 3 fat, 1700 och 1800-tal, några med gravyr, stopets höjd ca 19, största fatets diameter 30 cm

Bucklor, omfattand ebruks och åldersrelaterat slitage

896621

2021-03-30