Ardy Strüwer oljemålning

Ardy Strüwer oljemålning
Ardy Strüwer oljemålning
Ardy Strüwer oljemålning
Ardy Strüwer oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): "Stillife", signerad samt daterad 61, olja på pannå, ca 48x60 cm

896622

2021-03-30