Ljuskrona barockstil

Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal , stomme i mässing, 5 ljusarmar, färgade prismor, elektrifierad, höjd ca 80, inkl upphängning

Slitage, brusten upphängningsanordning, lösa prismor. Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funnktionen.

896626

2021-03-31