Spegel barockstil

Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, barockstil, 1800-talets andra hälft, bronserad ram, rik dekor, krönt av parställda figurer och blomsteruppsats, 84 x 136 cm.

Sprickor, lagningar, anlupet glas.

896631

2021-03-30