Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, bordslampa, 1900-talets andra hälft, modell B-142, mässing, etikettmärkt undertill, höjd ca 34, diameter 17 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage, repor
896672
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här