Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR ANDER, ljusstake, för 6 ljus, mässing och svärtad metall, Ystad metall, höjd ca 27 cm
Bruksslitage, repor
896689
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här