Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GUNNAR ANDER, ljusstake, för 6 ljus, mässing och svärtad metall, Ystad metall, höjd ca 27 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, repor
896689
2021-03-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner