Ljusstake design Gunnar Ander

Ljusstake design Gunnar Ander
Ljusstake design Gunnar Ander
Ljusstake design Gunnar Ander
Ljusstake design Gunnar Ander
Ljusstake design Gunnar Ander
Ljusstake design Gunnar Ander
Ljusstake design Gunnar Ander
Ljusstake design Gunnar Ander
Ljusstake design Gunnar Ander
Ljusstake design Gunnar Ander

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GUNNAR ANDER, ljusstake, för 6 ljus, mässing och svärtad metall, Ystad metall, höjd ca 27 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor

896689

2021-03-30