Medaljong guld 18k
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
MEDALJONG, med kedja, 18 k guld, svenska kontrollstämplar, medaljong med gravyr, längd ca 16 cm, vikt ca 9 g,
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage
896692
Päivämäärä:
2021-03-31