Medaljong guld 18k

Medaljong guld 18k
Medaljong guld 18k
Medaljong guld 18k
Medaljong guld 18k
Medaljong guld 18k
Medaljong guld 18k
Medaljong guld 18k
Medaljong guld 18k

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

MEDALJONG, med kedja, 18 k guld, svenska kontrollstämplar, medaljong med gravyr, längd ca 16 cm, vikt ca 9 g,

Kuntoraportti

Bruks och åldersrelaterat slitage

896692

Päivämäärä:

2021-03-31