Taklampa Mirror Ball
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TOM DIXON, "Mirror Ball Copper", taklampa, samtida, polykarbonat samt koppar, diam ca 45 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, ytslitage, repor, saknar undre del av skärm
896701
2021-03-31