Taklampa Mirror Ball

Taklampa Mirror Ball
Taklampa Mirror Ball
Taklampa Mirror Ball
Taklampa Mirror Ball
Taklampa Mirror Ball
Taklampa Mirror Ball
Taklampa Mirror Ball
Taklampa Mirror Ball
Taklampa Mirror Ball
Taklampa Mirror Ball

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOM DIXON, "Mirror Ball Copper", taklampa, samtida, polykarbonat samt koppar, diam ca 45 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, ytslitage, repor, saknar undre del av skärm

896701

2021-03-31