Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1950-tal, märkt MA, böjlig, pulverlackerad i brunrött, höjd ca 40
Slitage, funktionen garanteras ej
896705
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här