Resekoffert

Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RESEKOFFERT, tidgt 1900-tal, läder med ribbor i trä, höjd ca 34 samt 97x58 cm

Funktionn garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

896707

2021-03-31