Bildstoder av Ola Billgren

Bildstoder av Ola Billgren
Bildstoder av Ola Billgren
Bildstoder av Ola Billgren
Bildstoder av Ola Billgren

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001): ur Bildstoder, 4 st färglitografier , signerade och daterade Ola Billgren -79, numrerade 197/200, 146/200, 81/100, ca 65x50 cm, 30x37, 29x36 och 33x48 , 28x36 cm 1 st ramad

896749

2021-03-31