Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
WOLDEMAR TANK (Estland-Sverige,1903-1997): Stockholmsmotiv, Karlaplan, signerad W Tank 1979, olja på duk, ca 65x45 cm
Zustandsbeschreibung
896752
2021-03-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner