Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
VAS, Japan, tidigt 1900-tal, geometrisk dekor samt med fåglar, patinerad brons, höjd ca 18,5 cm
Botten är helt lös, några bucklor, slitage
896756
2021-03-31